Auktion till förmån för stationshuset!

Ett gäng snälla, duktiga och givmilda konstnärer har skänkt tavlor till oss som ni kan buda på så att vi kan bygga ett nytt stationshus. Fantastiskt va?

1141089. PETER ENGBERG. "Stenhus". Akvarell, signerad. Utförd 2019.
Länk:     https://auctionet.com/sv/1141089-peter-engberg-stenhus-akvarell-signerad-utford-2019

1142553. OSCAR NORDBLOM. Vinter i skärgården. Akvarell, signerad. Utförd 2019.
Länk:     https://auctionet.com/sv/1142553-oscar-nordblom-vinter-i-skargarden-akvarell-signerad-utford-2019

1142570. ANNA VON ELERN. "Norrljus". Akvarell, signerad. Utförd 2019.
Länk:     https://auctionet.com/sv/1142570-anna-von-elern-norrljus-akvarell-signerad-utford-2019

1142578. LENA ELG. "Mot ljuset". Akvarell, signerad. Utförd 2019.
Länk:     https://auctionet.com/sv/1142578-lena-elg-mot-ljuset-akvarell-signerad-utford-2019

Ditt namn/era namn skrivs ut här